LOADING CLOSE
tesztmérnök

Tesztmérnök

Együttműködő partnerünk  Knorr-Bremse vállalatcsoport

Tesztkörnyezet-fejlesztő Mérnök-t

keres.

A cég világ vezető közúti haszonjármű és vasúti fék-, felfüggesztés- és menetdinamikai járműrendszerek gyártója és fejlesztője.
A vállalat a biztonságos, innovatív és gazdaságos termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével a piacvezető technológia mellett kötelezte el magát.

tesztmérnök

TESZTMÉRNÖK FŐBB FELADATAI

  • Haszongépjármű fékrendszer vezérlőegység tesztelésére alkalmas HiL környezet fejlesztése.
  • Tesztelési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel.
  • Automatizált tesztelési és kiértékelési módszerek kidolgozása, alkalmazása, karbantartása.
  • Teszteredmények kiértékelése, eredmények visszacsatolása a fejlesztés számára.
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés.

TESZTMÉRNÖK MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Tesztelés iránti érdeklődés
  • Angolnyelv-tudás
  • Valamely magas szintű programozási nyelv készségszintű ismerete
  • Analitikus szemlélet
  • Jó kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség

TESZTMÉRNÖK MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • Rugalmas, alkalmazkodóképes személyiség, aki képes az önálló munkavégzésre
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Autóipari fejlesztésben, tesztelésben szerzett tapasztalat
  • dSpace, Vector eszközökkel és szoftverekkel szerzett tapasztalat
  • CAN technológia ismerete
  • ISTQB Certification
  • Németnyelv-tudás

TESZTMÉRNÖK ÁLLÁS ADATAI

Referencia szám: EPD44/2018/03
Pozíció pontos megnevezés: Tesztkörnyezet-fejlesztő Mérnök
Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Major utca 69.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Köszönjük, ha megosztja tesztmérnök álláshirdetésünket!