fbpx
LOADING CLOSE
Social media manager állás

Social Media Manager állás

A Karrieredző –  Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő ügynöksége  – megbízásából

betöltésére munkatársat keres a  közösségi média divíziójába.

Ha neked a Facebook nemcsak információforrás, hanem legalább annyira munkaeszköz, az Instán nem csak a képeid futnak, hanem a kampányaid is, a LinkedIn-en pedig nem csak a saját CV-det frissíted, hanem hirdetéseket is futtatsz, akkor várunk csapatunkba!

Social Média Manager feladatai

  • Változatos tartalom előállítása az ügyfelek közösségi média felületeire
  • Közösségi média kampányok stratégiai és taktikai tervezése
  • 2 fős socialmedia csapat szakmai vezetése
  • Ügyfelekkel történő folyamatos és aktív kapcsolattartás szóban és írásban egyaránt
  • Közösségi média felületek napi szintű kezelése magyar és angol nyelven
  • Organikus és fizetett közösségi média kommunikáció összehangolása
  • Kapcsolattartás a társdivíziókkal
  • Riportok, statisztikák és prezentációk rendszeres készítése, előadása
  • Best practice-ek, esettanulmányok készítése
  • Kreatív meetingek összehívása, brainstormingok vezetése

Elvárások a Social Média Manager-rel kapcsolatban

  • Minimum 2 éves social media marketing gyakorlat (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Legfrissebb digitális marketing és közösségi média trendek naprakész ismerete
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Vezetői készség, vezetői ambíciók
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkában, divíziók közötti koordinációban szerzett gyakorlat
  • Folyamatos igény a szakmai fejlődésre, előrelépésre, szakmai kompetenciák fejlesztésére

Előnyt jelent

  • Nemzetközi ügyfelek közösségi média kampányaiban szerzett tapasztalat
  • Analitikai és hirdetéskezelő rendszerek alapos ismerete (Facebook Insights, Ads Manager, Google Analytics, Google Ads)
  • Ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Photoshop vagy más képszerkesztő program ismerete

Amit kínálunk az új Social Média Manager állással

  • Változatos, színes ügyfélkör a legkülönbözőbb iparágakban
  • Fiatal, lelkes, összetartó csapat
  • Biztos céges háttér – 15 éve működő, folyamatosan fejlődő reklámügynökség
  • Hosszú távú karrier lehetőség, szakmai előmenetel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Budapesti munkavégzés
  • Kiváló kávé/tea:-)

Ha a Social Média Manager állás felkeltette a figyelmedet, küldd el az önéletrajzodat a Titanilla@karrieredzo.com címre.

Köszönjük a megosztásokat!