LOADING CLOSE
HR asszisztens allas

HR asszisztens állás

Saját csapatunkba – Robot-X– keresünk egy recruitment iránt erősen érdeklődő HR asszisztens kollégát.

A csapat 3 fős :

  • 1 fő recruitment fókuszú HR asszisztens – átszervezés miatt erre a pozícióra keressük új kollégánkat,
  • 1 fő munkaügyi fókuszú HR munkatárs,
  • 1 fő HR menedzser.

Amit nálunk kaphatsz a HR asszisztensként:

  • Jól tudsz a munkaidővel tervezni – 8-16:30-ig vagyunk bent, és nem kell este is az e-maileket nézegetni, az interjúkat is ezen időszakban szervezünk
  • Nagyon sokat tanulhatsz
  • Megélheted a kreativitásodat – rengeteg fejlesztési projektünk van
  • Jó a csapat – már az interjún is bent leszünk mindketten

A HR asszisztensi feladatok a következő módon alakulnak:

  • Toborzás 60 %-ban szellemi terület (mérnök, esetleg IT), 40 %-ban szakmunkás terület (CNC gépkezelők, hegesztők, szerelők)
  • HR admin – vállalatirányítási rendszerben adatok rögzítése új belépőknél, dokumentumok kezelése
  • Bárszámfejtéskor az adatok gyűjtésének, ellenőrzésének segítése
  • A cég oktatási tevékenységének szervezése
  • A Munkatársaink kérdéseinek megválaszolása

Amit az új HR asszisztensnek magával kell hozni:

  • Középfokú angol nyelvtudás elég a munkakörhöz – jelenleg keveset kell használni, de a jövőben ez bővülni fog
  • 1-2 év szakmai tapasztalatnak örülnék a toborzás területén – ha ez gyakornokként volt meg, az is megfelelő nekünk
  • Olyan embert keresünk, aki a kihívást látja a toborzásban, és mindig alternatív utakat keres – nem csak az állásportálokról tud profilokat találni
  • Végzettség nem érdekes, a segítőkész és dinamikus hozzáállás fontosabb

Mi Sződön vagyunk, Budapesttől 30 km-re Vác irányába. Az utazásban tudunk segíteni: van gyűjtőautónk Budapest több területén is, ahova be tudsz csatlakozni, ha autóval jössz, akkor a 9 Ft/km-es támogatást adjuk, ha vonattal járnál munkába, akkor a bérleted 86%-át térítjük.

Írj nekünk a lanyi.katalin@robot-x.hu email címre, ha felkeltettük az érdeklődésedet.

Vagy küldd tovább ismerőseidnek, ha Őket érdekelheti ez az állás!