LOADING CLOSE
építőmérnök állás

Építőmérnök állás

Hiszünk a lakóingatlanok esztétikus, minőségi és értékálló létrehozásában.

Nézd meg, hogyan lehetsz részese ennek a missziónak!

30+ éve sikeresen működő ANGOL alapítású – 4 országban működő – befektető hirdet

KIVITELEZÉSI Projekt Koordinátor / Építőmérnököt állást.

Te vagy az emberünk az építőmérnök állásra, ha rendelkezel a következőkkel:

  • ÉPÍTŐMÉRNÖK végzettség és/vagy lakóingatlanok kivitelezési tapasztalata,
  • Építész diploma előny,
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás,
  • Lakóépületek kivitelezésében min. 3-5 év aktív részvétel,
  • MS Office, MS Projekt, AutoCAD felhasználói szintű ismerete,

Milyen feladatokban számítunk rád az építőmérnöki állás kapcsán?

Jelenlegi Projekt Menedzserrel szorosan együttműködve a következő feladataid lesznek:

  • Kivitelezővel, alvállalkozókkal és egyéb projekt résztvevőkkel való kapcsolattartás, folyamatos tájékoztatás,
  • Árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezető felé,
  • Alvállalkozói szerződések összeállítása, szerződés szerinti kifizetések nyomon követése,
  • Építkezési műszaki és költségszámítási riportok készítése,
  • Ütemtervek készítésében aktív részvétel, felülvizsgálat,
  • Helyszíni ellenőrzések, bejárások,
  • Generálkivitelezővel folyamatos együttműködés, projektvezetői támogatás, koordináció,
  • Cash flow ellenőrzés és nyomon követés,
  • Pályázati dokumentációk, szerződések, költségvetések készítése,
  • Ügyfelek módosítási javaslatinak egyeztetése, menedzselése

Önálló projektjeid ebben az állásban, mint építőmérnök:

  • 450nm lakóház kivitelezési menedzselése
  • Luxus társasházak felújítása
  • Jövőbeli ingatlanok, beruházások előkészítési munkálatai

MIT AJÁNLUNK a leendő Építőmérnök állás betöltő kollégánknak?

  • Versenyképes juttatási csomag+ bónusz,
  • Nemzetközi környezet, családias létszámmal,
  • Befektetői és generál kivitelezői munkákban aktív részvétel,
  • Karrierképzés, projekt menedzseri előmenetel,
  • Változatos projektek

Mikortól lehet betölteni a pozíciót?

Azonnal

Építőmérnök állás – munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzokat a Titanilla@karrieredzo.com email címre várjuk.

Előre is köszönjük, ha megosztod ismerőseid között az álláshirdetést!