LOADING CLOSE

CÉGEKNEK

SZOLGÁLTATÁSOK

Karrieredző cégeknek

Nemcsak alkalmazottaknak, álláskeresőknek, útkeresőknek, üzleti vezetőknek segítek, hanem cégeknek is.
Fordulhatnak bátran hozzám cégvezetők szervezetfejlesztés, fluktuáció, fejvadászat, HR outsourcing területein.

Álláshirdetési feladatok
Munkakör kialakítás, álláshirdetés megfogalmazása, álláshirdetési csatornák aktiválása.
CV szűrés, tanácsadás
Az önéletrajzok előszűréséhez tanácsadás, és ha a folyamathoz segítség szükséges, akkor mentorálás.
Interjúztatási tanácsadás
A sikeres kiválasztáshoz szükséges javaslatok, hatékony interjúkérdések, és ha szükséges akkor mentorálás.
Munkaerő megtartás
Fluktuáció csökkentő program, amelyhez kiváló partnerprogramot kínálok (all inclusive).
Munkaerő tesztcsomag
A kiválasztáshoz segítséget nyújtó személyiség- és készség felmérő tesztcsomag és az eredmények kiértékelése.
Munkaerő beléptetés
Munkakör kialakítás, munkaerő beléptetés és utánkövetés. A folyamat egésze vagy csak egy része is kiadható.
0
idegennyelv
0
év tapasztalat
0
HR kontakt
0
aktív networker

Csomagok

2 HR csomag és egy all inclusive csomag áll a cégek rendelkezésére.
Amennyiben valamelyik csomag szimpatikus, a részletek megbeszéléséhez várom a megkeresést!

Basic

HR esszencia 1.
  • Piacfelmérés
  • Munkakör kialakítás
  • Munkaerő beléptetés, utókövetés
  • Álláshirdetés megfogalmazása,
    csatornák aktiválása
  • Cv előszűrési  és interjúztatási
    tanácsadás, mentorálás
  • Munkarerő kiválasztához személyiség- és
    készségfelmérő tesztcsomag
ÉRDEKEL

Business

HR esszencia 2.
  • Munkaerő megtartás, motiválás,
    szervezetfejlesztés
  • Fluktuáció csökkentő program
  • Új munkaerő toborzás,
    TOP fejvadásszal találkozó
  • Tesztkiértékelés
ÉRDEKEL

All inclusive partnerprogram csomag

Kapcsolatrendszeremnek köszönhetően komplex szolgáltatás igénybevételére is van lehetőség.
Különféle területek szakértői alkotják a csapatot, akik segítenek a cégeknek.

Jogi ügyek

Minden olyan kérdésre választ kaphat, amely egy cég jogi ügyeit illeti a szerződésektől kezdve az egyéb cégjogi feladatokig.

Social selling

Az úgynevezett hideg hívások ideje lejárt. Az emberek egyre nehezebben viselik el a tolakodó marketing- és értékesítési módszereket. A social selling nem az erőszakos nyomulásról szól, hanem közösségi eszközökkel, közösségi módszerekkel kíséri végig a vásárlási folyamatot.

PR, Business, Stílus

Vállaljuk (divat és a szépség témakörében) cégek rendezvényeinek megálmodását, kommunikációs stratégiájának kidolgozását, PR tevékenységének menedzselését.

Könyvelés

Könyvelés, adótanácsadás, bérszámfejtés, adóbevallás szolgáltatás.

Kreatív készítése

Legyen szó weboldalról, blogoldalról, social felületről, marketingcentrikus szemlélettel tervezzük meg a tartalmat.

Voice coaching

A voice coach megtanít, hogyan bánj a hangoddal, hogyan szólalj meg úgy, hogy az a mondanivalódat és a személyiségedet megfelelően tükrözze. A magabiztos hang fél siker az üzleti életben.

Prezentációs tréning

Segítünk a tökéletes prezentálás elsajátításában a diák összeállításától kezdve a tartalom felépítéséig.

Inspiráció tréning

Az inspirációs tréning feltölt energiával, magabiztossággal, lendülettel, amelytől a cég és a munkatársak személyes sikere is szárnyra kap.

Videó brandépítés

A brandépítés segíthet elérni az álmod, hogy a céged jusson először mindenki eszébe. Az ehhez használt egyik legnépszerűbb eszköz manapság a videó.

Networking tréning

Elsajátíthatod a kapcsolatépítés főbb alapszabályait, trükkjeit és praktikus tanácsokkal segítjük a sikeres használatát.

Melyik karrier szolgáltatás érdekel?

Név (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Emailcím (kötelező)

Melyik szolgáltatás érdekli?

Üzenet