LOADING CLOSE

Property Manager-Project Coordinator

Property Manager – Project Coordinator (ANGOL nyelven)

  • Dinamikusan koordinálod a különböző projekteket és precíz vagy?
  • Bátran tárgyalsz napi szinten ANGOLUL?
  • Kiváló kommunikációs és numerikus képességed van?
  • Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, akkor várjuk a jelentkezésedet!

A Karrieredző Partnere, egy 34 éves múlttal rendelkező UK ingatlanfejlesztő cég, keres budapesti belvárosi irodájába Property menedzser –  project coordinator pozícióba lelkes munkatársat Budapest, Anglia, Franciaország, Románia területén levő ingatlan portfolió vezetésére.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

    • 24 luxus apartman, valamint a nemzetközi ingatlanok bérbeadásának irányítása, koordinálása,
    • Alvállalkozók támogatása a luxus apartmanok újratervezésében és berendezésében,
    • 3- 4 fős csapattal együttműködés, támogatás, akik az üzemeltetés és karbantartásért felelősek,
    • Az ingatlan üzemeltetéshez és fenntartáshoz kapcsolódó dokumentációk kezelése (szerződések, bérbeadás),
    • Az ingatlan portfolió karbantartásának tervezése és végrehajtása, weblap frissítése,
    • Meglévő 70 ingatlan közvetítővel kapcsolat fenntartása, új kapcsolatok kiépítése,
    • A felszabaduló luxus apartmanok hirdetése és kiadása

MITŐL LEHETSZ TE AZ IDEÁLIS CSAPATTAGUNK?

    • Csapatjátékos, lendületes, motivált vagy és nyomás alatt is jól dolgozol,
    • Projekt koordinációban legalább 3-5 év tapasztalatod van,
    • Kitűnő verbális kommunikációval rendelkezel és átlátod könnyedén a prioritásokat,
    • Angol és magyar nyelven folyékony kommunikáció szóban és írásban,
    • MS Office kiváló felhasználói ismereted van, Excel a barátod

MIT KÍNÁLUNK HOSSZÚ TÁVÚ MUNKÁDÉRT?

    • Ütőképes fizetés,
    • Mobil,
    • Utazási hozzájárulás,
    • Bónusz rendszer,
    • Rugalmas munkavégzés, az eredmények számítanak, nem az irodában eltöltött idő

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

titanilla@karrieredzo.com