LOADING CLOSE

KIVITELEZÉSI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Szeretnél részese lenni egy UK befektetői lakópark kivitelezésében?

A Karrieredző Partneréhez magas és mélyépítési létesítmények kivitelezésével, felújításával és teljes körű lebonyolításával foglalkozó nagy múltú Generálkivitelező építővállalat

KIVITELEZÉSI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ-T

keres.

MIBEN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • generál-kivitelezési projekt előkészítése,
  • a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, projekt menedzserrel, munkájuk adminisztratív támogatása,
  • alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás,
  • Hatósági bejelentések ügyintézése,
  • Anyagmegrendelések bonyolítása,
  • Ügyfelek, lakástulajdonosok módosítási javaslatiban egyeztetés

KI LENNE SZÁMUNKRA IDEÁLIS?

  • Olyan kollégát várunk, aki előnybe részesíti:
  • a kiegyensúlyozott, minőségi szakmai légkört,
  • a megbízások szakmai sokféleségét,
  • precízséget, a feladatok kidolgozottságát,
  • képes sikeres partnerkapcsolatok kialakítására,
  • továbbá, összehangolja a különböző munkafolyamatokat,
  • Építőmérnök / Építész vagy ezzel egyenértékű diploma,amely kiváltható releváns munkatapasztalattal,
  • Megbízható Word, Excel és előny AutoCad ismeretek,
  • Angol kommunikációképes szint

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

MERT…

  • ha szeretsz kézzel fogható, látványos projektekben részt venni, akkor egy fantasztikus lakópark építés részese lehetsz,
  • rugalmas munkaidőt biztosítunk, számunkra az eredmények a fontosak, nem az irodában eltöltött idő,
  • nemzetközi projekt részese lehetsz,
  • hosszútávra tervezünk,
  • minőségi referenciával rendelkezünk

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Pályakezdő/friss diplomás

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

titanilla@karrieredzo.com