LOADING CLOSE

Executive Assistant – Menedzser asszisztens

Executive Assistant – Menedzser asszisztens (ANGOL nyelven)

  • Lelkesen koordinálsz különböző projekteket és precíz vagy?
  • Bátran tárgyalsz napi szinten ANGOLUL?
  • Office menedzseri háttérrel rendelkezel és kiváló kommunikációs képességed van?
  • Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, akkor várjuk a jelentkezésedet.
  • Kik vagyunk?

A Karrieredző Partnercége, 34 éves múlttal rendelkező UK ingatlanfejlesztő cég, keres budapesti belvárosi irodájába személyi asszisztenst a magyarországi iroda és ingatlan portfolió vezetésére.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • ügyvezető, tulajdonos napi tevékenységével kapcsolatos komplex teendők megszervezése koordinációja,
  • az adminisztráció és kommunikáció támogatása,
  • az iroda egészséges működéséhez szervezés, beszerzés, vendégek fogadása
  • meetingek egyeztetése, összehangolása, agenda vezetése,
  • családias csapattal együttműködés, adminisztrációs segítség Project Manager részére,
  • Ingatlanok üzemeltetéshez és fenntartáshoz kapcsolódó dokumentációk kezelése,
  • 5 projekt (Budapest, Anglia, Franciaország, Románia) folyamatos koordinálása,
  • Irányítás és kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal

MITŐL LEHETSZ TE AZ IDEÁLIS VEZETŐI ASSZISZTENSÜNK?

  • Csapatjátékos, lendületes, lelkes vagy és nyomás alatt is jól dolgozol,
  • Projekt koordinációban legalább 3-5 év tapasztalatod van,
  • Gondoskodó, de határozott személyiség vagy,
  • Kitűnő verbális kommunikációval rendelkezel és átlátod könnyedén a prioritásokat,
  • ANGOL és magyar nyelven folyékony kommunikálsz szóban és írásban,
  • MS Office kiváló felhasználói ismereted van, Excel a barátod,
  • Könnyen megy a fejben számolás, logikus gondolkodásod , banki ügyekben jártasságod van,
  • Érveidet konkrétan képes vagy alátámasztani

MIT KÍNÁLUNK HOSSZÚ TÁVÚ MUNKÁDÉRT?

  • Hosszú távú fejlődési lehetőség,
  • Cégen belüli mentoring, tréning,
  • Ütőképes fizetés,
  • Mobil,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Bónusz rendszer

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

titanilla@karrieredzo.com